Hora 13:00
Espectacle Obri'm!
Companyia Sargantana Circ Inclusiu
Espai C/ Maximiliano Tous
Hora 18:00
Espectacle Ricky, el profesor de tenis
Companyia José Luis Redondo
Espai Plaça 3 d'abril, Paiporta
Hora 20:00
Espectacle Una finestra al circ
Companyia La Finestra Nou Circ
Espai Plaça 3 d'abril, Paiporta
Hora 11:30
Espectacle Taller de circ en familia
Companyia Sargantana Circ Inclusiu
Espai Plaça 3 d'abril, Paiporta
Hora 18:00
Espectacle Àvol
Companyia Circ Bover
Espai Plaça 3 d'abril, Paiporta
Hora 20:00
Espectacle Arriba!!!
Companyia José Luis Redondo
Espai Plaça 3 d'abril, Paiporta
Hora 09:30
Espectacle Contes per a jugar: Tito el Pallasso
Companyia Mundo Diferente
Espai Biblioteca Azorin (reservat escolars)
Hora 11:00
Espectacle Contes per a jugar: Tito el Pallasso
Companyia Mundo Diferente
Espai Biblioteca Azorin (reservat escolars)
Hora 18:00
Espectacle Contes per a jugar: Tito el Pallasso
Companyia Mundo Diferente
Espai Biblioteca Azorin (tots els públics)
Hora 09:30
Espectacle Contes per a jugar: Tito el Pallasso
Companyia Mundo Diferente
Espai Biblioteca Clara Santiró (reservat escolars)
Hora 18:00
Espectacle Contes per a jugar: Tito el Pallasso
Companyia Mundo Diferente
Espai Biblioteca Clara Santiró (tots els públics)
Hora 18:00
Espectacle Circonvivents
Companyia Sargantana Circ Inclusiu, AVC, Òrbita, CREAT
Espai Claustre, La Nau de la Universitat
Hora 22:30
Espectacle Sessió Balcànica-Cirquera
Companyia La Jefa DJ
Espai Espai de Circ, Alboraia
Hora 11:30
Espectacle Taller de circ en familia
Companyia Sargantana Circ Inclusiu
Espai Passeig d'Aragó, Alboraia
Hora 17:30
Espectacle Plaça Sargantana
Companyia Sargantana Circ Inclusiu
Espai Passeig d'Aragó, Alboraia
Hora 19:00
Espectacle Tramvia nº12
Companyia La Finestra Nou Circ
Espai Passeig d'Aragó, Alboraia
Hora 17:30
Espectacle Rumba La Punxa
Companyia Vàries passades
Espai Jardins del Palau de la Música
Hora 18:00
Espectacle Karpaty
Companyia La Troupe Malabó
Espai Jardins del Palau de la Música
Hora 20:00
Espectacle Kabbala
Companyia Cia. La Raro
Espai Jardins del Palau de la Música
Hora 22:00
Espectacle Concert Rumbalá
Companyia Rumbalá
Espai Jardins del Palau de la Música
Hora 17:30
Espectacle Rumba La Punxa
Companyia Vàries passades
Espai Jardins del Palau de la Música
Hora 18:00
Espectacle A rienda suelta
Companyia Cia. Du'K'tO
Espai Jardins del Palau de la Música
Hora 20:00
Espectacle Rock Cirk
Companyia Rolabola
Espai Jardins del Palau de la Música
Hora 22:30
Espectacle Notte di Fuoco
Companyia Art Hub
Espai Jardins del Palau de la Música
Hora 11:30
Espectacle Taller de circ en familia
Companyia Sargantana Circ Inclusiu
Espai Jardins del Palau de la Música
Hora 17:30
Espectacle Rumba La Punxa
Companyia Vàries passades
Espai Jardins del Palau de la Música
Hora 18:00
Espectacle Gala Elefanti
Companyia Compagnia Elefanti
Espai Jardins del Palau de la Música
Hora 20:00
Espectacle Fontanería, Circo y Poesía 2.0
Companyia Cia. Jacinto Sifón Fontana
Espai Jardins del Palau de la Música
Hora 22:00
Espectacle Festa de Clausura
Companyia DJ Boluda
Espai Jardins del Palau de la Música